Live | Norge | Sverige | Danmark | Europa | USA | Valuta | Råvarer | Gråmarked | Fond | NDXForsinkede kurser. Sist oppdatert: onsdag 13. desember
Oversikt
Kursliste
Indekser
Nyheter
Største handler
Tegningsretter
Historikk
Vinnere/tapere
Høy/lav
Vinnere siste måned
Selskap Fra Til Endr%
Element 2.013.0049.25%
Cxense 43.5055.2527.01%
Petroleum Geo-Serv... 12.4915.6525.30%
NEL 2.863.5724.83%
Questerre Energy C... 4.475.4421.70%
Golden Ocean Group 60.5072.3019.50%
BW LPG 30.0035.5718.57%
Targovax 14.9017.1014.77%
Napatech 18.6021.3014.52%
FLEX LNG 10.5011.9513.81%
Tapere siste måned
Selskap Fra Til Endr%
Norske Skogindustr... 0.670.29-56.72%
Borgestad 81.0053.00-34.57%
I.M. Skaugen 3.702.44-34.05%
Havyard Group 15.5010.80-30.32%
DOF 0.860.60-30.23%
SeaBird Exploration 0.320.24-25.00%
Seadrill 3.002.27-24.33%
Prosafe 12.509.61-23.12%
InterOil Exploration... 2.652.12-20.00%
Multiconsult 79.0067.00-15.19%
Vinnere siste år
Selskap Fra Til Endr%
Norwegian Energy C... 103.50284.00174.40%
Odfjell Drilling 14.5034.70139.31%
Songa Offshore 27.0059.25119.44%
Golden Ocean Group 34.6072.30108.96%
Zalaris 30.5057.2587.70%
Wallenius Wilhelmse... 30.0055.7585.83%
Kongsberg Automot... 5.6410.3583.51%
NEL 2.073.5772.46%
SAS AB 13.9023.9071.94%
NTS 27.2042.5056.25%
Tapere siste år
Selskap Fra Til Endr%
RenoNorden 322.004.99-98.45%
SeaBird Exploration 7.500.24-96.80%
Seadrill 30.702.27-92.61%
Farstad Shipping 3.600.28-92.22%
Havila Shipping 1.380.13-90.58%
Norske Skogindustr... 2.900.29-90.00%
Storm Real Estate 4.350.65-85.06%
Skiens Aktiemølle 64.5011.60-82.02%
Hiddn Solutions 11.002.11-80.82%
Polarcus 3.700.79-78.65%
Utforming |  Hjelp |  Utskrift  | Bytt til sanntid Ingen åpne markeder
onsdag 13/12-2017 00:39:12