Live | Norge | Sverige | Danmark | Europa | USA | Valuta | Råvarer | Gråmarked | Fond | NDXForsinkede kurser. Sist oppdatert: onsdag 21. februar
Oversikt
Kursliste
Indekser
Nyheter
Største handler
Tegningsretter
Historikk
Vinnere/tapere
Høy/lav
Vinnere siste måned
Selskap Fra Til Endr%
BerGenBio 28.3045.1059.36%
TTS Group 4.296.5452.45%
SalMar 218.20266.6022.18%
Bakkafrost 314.00377.4020.19%
Lerøy Seafood Grou... 40.2745.4212.79%
Kitron 7.798.7812.71%
Medistim 75.0084.0012.00%
Bouvet 198.00220.0011.11%
Austevoll Seafood 63.4070.2010.73%
Marine Harvest 135.00149.0010.37%
Tapere siste måned
Selskap Fra Til Endr%
SeaBird Exploration 0.500.13-73.80%
Oceanteam 1.840.99-46.20%
InterOil Exploration... 3.472.50-27.95%
Storm Real Estate 1.190.86-27.73%
Crayon Group Holdi... 14.3010.40-27.27%
Prosafe 15.0011.00-26.67%
Archer 12.469.62-22.79%
I.M. Skaugen 2.331.85-20.60%
Norwegian Air Shut... 218.00173.45-20.44%
Napatech 17.4513.95-20.06%
Vinnere siste år
Selskap Fra Til Endr%
Odfjell Drilling 15.0037.00146.67%
Element 1.924.38128.12%
Wilson 7.0314.90111.95%
BW Offshore Limite... 21.5038.1077.21%
Kongsberg Automot... 5.599.6873.17%
TTS Group 3.956.5465.57%
Songa Offshore 31.5051.5063.49%
EVRY 17.8028.6060.67%
Bouvet 145.00220.0051.72%
Tomra Systems 92.00139.4051.52%
Tapere siste år
Selskap Fra Til Endr%
SeaBird Exploration 14.950.13-99.12%
Havila Shipping 214.0010.00-95.33%
Norske Skogindustr... 2.240.25-88.84%
Seadrill 17.562.05-88.33%
Storm Real Estate 4.600.86-81.30%
I.M. Skaugen 8.201.85-77.44%
Oceanteam 4.350.99-77.24%
Avocet Mining PLC 6.791.80-73.49%
Prosafe 38.1011.00-71.13%
InterOil Exploration... 7.882.50-68.27%
Utforming |  Hjelp |  Utskrift  | Bytt til sanntid  Åpne markeder: Oslo Børs, Stockholm, København fondsbørs, Unoterte Norge
onsdag 21/02-2018 13:51:22