Live | Norge | Sverige | Danmark | Europa | USA | Valuta | Råvarer | Gråmarked | Fond | NDXForsinkede kurser. Sist oppdatert: torsdag 21. juni
Oversikt
Kursliste
Indekser
Nyheter
Største handler
Tegningsretter
Historikk
Vinnere/tapere
Høy/lav
Vinnere siste måned
Selskap Fra Til Endr%
InterOil Exploration... 3.055.4077.34%
Hexagon Composite... 20.8526.7028.06%
Frontline 38.3048.7027.15%
Indre Sogn Spareban... 79.00100.0026.58%
Nordic Nanovector 49.7661.4023.39%
Ekornes 118.20137.4016.24%
Gyldendal 368.00416.0013.04%
Bergen Group 1.641.8311.45%
Scatec Solar 53.5059.6011.40%
Odfjell ser. B 28.6031.8011.19%
Tapere siste måned
Selskap Fra Til Endr%
Questerre Energy C... 6.073.33-45.07%
Fred. Olsen Energy 13.867.85-43.36%
IDEX 3.632.65-27.00%
REC Silicon 1.371.00-26.85%
Prosafe 22.1016.54-25.16%
Element 4.183.19-23.68%
Targovax 15.5012.00-22.58%
SAS AB 20.9616.90-19.37%
Funcom 24.7020.18-18.30%
Petroleum Geo-Serv... 42.7035.04-17.94%
Vinnere siste år
Selskap Fra Til Endr%
Panoro Energy 4.7812.90169.87%
Petroleum Geo-Serv... 14.5935.04140.16%
Aker BP 122.90294.80139.87%
Element 1.383.19131.16%
Aker 281.00574.00104.27%
BW Offshore Limite... 20.2041.00102.97%
PCI Biotech Holding 24.2048.0098.35%
BerGenBio 21.3041.4094.37%
TTS Group 3.306.2087.88%
DNO 7.5013.8684.86%
Tapere siste år
Selskap Fra Til Endr%
SeaBird Exploration 4.740.22-95.35%
I.M. Skaugen 7.260.80-88.98%
Elkem 235.0038.24-83.73%
IDEX 7.852.65-66.24%
Thin Film Electronic... 4.011.80-55.11%
Fred. Olsen Energy 14.707.85-46.60%
Höegh LNG Holdings 80.7544.50-44.89%
NEXT Biometrics Gr... 66.0036.75-44.32%
Targovax 21.3012.00-43.66%
Havila Shipping 17.009.95-41.47%
Utforming |  Hjelp |  Utskrift  | Bytt til sanntid  Åpne markeder: Oslo Børs, Stockholm, København fondsbørs, Unoterte Norge
torsdag 21/06-2018 10:15:07