Live | Norge | Sverige | Danmark | Europa | USA | Valuta | Råvarer | Gråmarked | Fond | NDXForsinkede kurser. Sist oppdatert: onsdag 16. august
Oversikt
Kursliste
Indekser
Nyheter
Største handler
Meglerandel
Tegningsretter
Historikk
Vinnere/tapere
Høy/lav
Vinnere siste måned
Selskap Fra Til Endr%
Norske Skogindustr... 0.550.8860.00%
Songa Offshore 32.0042.6033.13%
Gaming Innovation G... 4.435.6126.64%
Fred. Olsen Energy 8.3810.6026.49%
Gyldendal 253.00310.0022.53%
Golden Ocean Group 56.8069.5022.36%
Axactor 2.422.9120.25%
Nordic Nanovector 69.8083.5519.70%
Belships 4.305.1018.60%
Wilson 8.269.7518.04%
Tapere siste måned
Selskap Fra Til Endr%
SeaBird Exploration 4.630.89-80.78%
InterOil Exploration... 6.193.53-42.97%
Cxense 75.5044.00-41.72%
Polarcus 1.991.25-37.19%
Frontline 51.0040.50-20.59%
Skiens Aktiemølle 19.1015.30-19.90%
Seadrill 3.102.50-19.35%
Oceanteam 3.793.10-18.21%
Avance Gas Holding 24.6020.70-15.85%
Photocure 28.4023.90-15.85%
Vinnere siste år
Selskap Fra Til Endr%
Asetek 25.10118.00370.12%
Questerre Energy C... 1.255.40332.00%
Odfjell Drilling 6.0023.60293.33%
Nordic Nanovector 26.4083.55216.48%
Norwegian Energy C... 85.00257.00202.35%
Funcom 1.082.89167.59%
Wallenius Wilhelmse... 19.1049.50159.16%
I.M. Skaugen 2.356.00155.32%
Targovax 8.0019.30141.25%
Golden Ocean Group 29.3069.50137.20%
Tapere siste år
Selskap Fra Til Endr%
RenoNorden 330.005.51-98.33%
Farstad Shipping 9.500.28-97.05%
Hiddn Solutions 68.002.40-96.47%
SeaBird Exploration 13.600.89-93.46%
Havila Shipping 1.800.16-91.11%
Seadrill 22.302.50-88.79%
Storm Real Estate 5.600.87-84.46%
Solon Eiendom 104.0017.70-82.98%
Skiens Aktiemølle 66.7515.30-77.08%
Polarcus 5.101.25-75.49%
Utforming |  Hjelp |  Utskrift  | Bytt til sanntid  Åpne markeder: Nasdaq, Nyse, Amex
onsdag 16/08-2017 21:39:44