Live | Norge | Sverige | Danmark | Europa | USA | Valuta | Råvarer | Gråmarked | Fond | NDXForsinkede kurser. Sist oppdatert: torsdag 19. oktober
Oversikt
Kursliste
Indekser
Nyheter
Største handler
Meglerandel
Tegningsretter
Historikk
Vinnere/tapere
Høy/lav
Vinnere siste måned
Selskap Fra Til Endr%
Norske Skogindustr... 0.480.8372.92%
Sevan Drilling 0.861.2950.00%
Electromagnetic Ge... 2.273.2141.41%
Fred. Olsen Energy 10.5014.7040.00%
Photocure 23.2031.1034.05%
SeaBird Exploration 0.300.3930.00%
Wentworth Resourc... 2.373.0026.58%
NextGenTel Holding 18.5022.2020.00%
Gyldendal 298.00355.0019.13%
Reach Subsea 2.162.5618.52%
Tapere siste måned
Selskap Fra Til Endr%
Questerre Energy C... 8.225.60-31.87%
NEXT Biometrics Gr... 55.2538.70-29.95%
Napatech 23.4017.00-27.35%
I.M. Skaugen 5.253.91-25.52%
Polarcus 1.170.88-24.79%
Seadrill 2.832.17-23.32%
Sevan Marine 14.3011.00-23.08%
Thin Film Electronic... 2.932.32-20.82%
Intex Resources 1.441.18-18.06%
Solstad Farstad 7.005.93-15.29%
Vinnere siste år
Selskap Fra Til Endr%
Norwegian Energy C... 82.25278.00237.99%
Asetek 40.00121.50203.75%
Odfjell Drilling 12.4533.40168.27%
Songa Offshore 23.0057.75151.09%
Golden Ocean Group 30.2067.20122.52%
Havyard Group 7.6816.20110.94%
Jinhui Shipping and ... 4.879.83101.85%
Questerre Energy C... 2.875.6095.12%
Akastor 8.8116.9091.83%
I.M. Skaugen 2.053.9190.73%
Tapere siste år
Selskap Fra Til Endr%
SeaBird Exploration 7.720.39-94.95%
Hiddn Solutions 25.002.00-92.00%
Havila Shipping 1.600.14-91.25%
Seadrill 19.152.17-88.67%
Storm Real Estate 4.700.71-84.89%
Polarcus 3.800.88-76.84%
NEXT Biometrics Gr... 159.5038.70-75.74%
Norske Skogindustr... 3.070.83-72.96%
Cxense 152.0042.00-72.37%
Avocet Mining 8.782.44-72.21%
Utforming |  Hjelp |  Utskrift  | Bytt til sanntid Ingen åpne markeder
torsdag 19/10-2017 05:33:47