Live | Norge | Sverige | Danmark | Europa | USA | Valuta | Råvarer | Gråmarked | Fond | NDXForsinkede kurser. Sist oppdatert: tirsdag 27. juni
Oversikt
Kursliste
Indekser
Nyheter
Største handler
Meglerandel
Tegningsretter
Historikk
Vinnere/tapere
Høy/lav
Vinnere siste måned
Selskap Fra Til Endr%
Sevan Drilling 2.713.4728.04%
SAS AB 15.5018.1016.77%
Kitron 6.757.8616.44%
Scatec Solar 40.8047.5016.42%
Thin Film Electronic... 3.443.9815.70%
Songa Offshore 28.0032.0014.29%
Ekornes 103.50118.0014.01%
Atea 99.25112.0012.85%
NTS 44.3049.5011.74%
Akastor 12.0013.3511.25%
Tapere siste måned
Selskap Fra Til Endr%
Storm Real Estate 2.890.69-76.12%
Bergen Group 3.411.70-50.15%
Electromagnetic Ge... 4.342.65-38.94%
Polarcus 2.771.81-34.66%
Petroleum Geo-Serv... 20.1214.80-26.44%
Fred. Olsen Energy 17.8013.35-25.00%
Targovax 27.1020.50-24.35%
NEXT Biometrics Gr... 84.7565.50-22.71%
I.M. Skaugen 8.807.00-20.45%
Oceanteam 4.553.65-19.78%
Vinnere siste år
Selskap Fra Til Endr%
Asetek 22.00111.00404.55%
Odfjell Drilling 4.6018.70306.52%
Questerre Energy C... 1.194.65290.76%
I.M. Skaugen 1.907.00268.42%
InterOil Exploration... 2.187.20230.28%
Nordic Nanovector 24.4079.60226.23%
Norwegian Energy C... 83.00258.00210.84%
Targovax 7.9020.50159.49%
Data Respons 11.3027.00138.94%
Funcom 1.022.41136.27%
Tapere siste år
Selskap Fra Til Endr%
RenoNorden 424.004.73-98.88%
Farstad Shipping 11.800.28-97.63%
Hiddn Solutions 71.002.77-96.10%
Havila Shipping 2.010.17-91.54%
Storm Real Estate 6.720.69-89.73%
Seadrill 27.903.17-88.64%
Solon Eiendom 126.0017.00-86.51%
Skiens Aktiemølle 87.0019.90-77.13%
Polarcus 6.501.81-72.15%
Prosafe 86.0024.50-71.51%
Utforming |  Hjelp |  Utskrift  | Bytt til sanntid  Åpne markeder: Oslo Børs, Stockholm, København fondsbørs, Unoterte Norge
tirsdag 27/06-2017 10:46:22